אולפנית אמונה אלישבעהאולפנית הינה בית חינוך שש שנתי לבנות, המשלב חינוך תורני מדעי ואמנותי תוך דגש על מצויינות בכל התחומים: חינוך למצוינות תורנית ואומנית; חינוך למצוינות במדעים (בילוגיה, מחשבים 10 יח"ל); וחינוך למצוינות באומנות רב תחומית.

אולפנית אמונה אלישבע הינה מוסד חינוכי שש שנתי על יסודי יחיד במושבה, הקולטת את כל הבאות בשעריה ונותנת מענה לאוכלוסיות מגוונות.
 
באולפנית לומדות כ- 440 תלמידות (כיתות ז- יב') מאיזור פרדס חנה, בנימינה, טל מנשה, קציר, שקד ועוד. חזון האולפנית הינו להצמיח דור של נשים בעלות יראת שמיים, משכילות מעורבות ומשפיעות בכל תחומי העשייה בחברה הישראלית. האולפנית מציעה לבנות בחט"ע שלושה מסלולי בחירה: מחשבים 5 יח"ל ביולוגיה ואומנות פלסטית. בחט"ב מוצע לתלמידות מסלולי בחירה במדעי המחשב ובאומנות רב-תחומית הכוללת: מחול, מוזיקה, דרמה ואומנות פלסטית.
 
הצוות מעורב בחיי התלמידות ופועל מתוך ראייה הוליסטית הדואגת למעטפת מקסימלית. הצוות נותן מענה אישי לכל תלמידה לפי צרכיה ומתוך מחויבות עמוקה גם בשעות לא שגרתיות. הצוות מוביל את התלמידות ללמידה מאומצת ולחוויות הצלחה הן בלימודים והן בפרויקטים התנדבותיים רבים בהם הבנות לוקחות חלק.  כתוצאה מכך הבנות מגלות את כוחותיהן ומשפיעות על הסביבה. הצוות מעודד את הבנות להיות מעורבות בתחומים רבים, ויוצר אצלן תחושת מסוגלות, חשיבות ומשמעותיות.  האולפנית מצליחה להביא את התלמידות להצלחה בבחינות הבגרות, ליציאה לשירות משמעותי ומעודדת את הבוגרות לרכישת השכלה גבוהה. האולפנית מעצימה את התלמידות בתחום התורני, לימודי, ערכי, אישי וחברתי.  הצוות חדור משימה, מאמין ביכולתן של הבנות, חדור בשליחות לאומית לצמצום פערים ולשוויון הזדמנויות.
 

יצירת קשר:

מנהלת האולפנית: ד"ר יעל דוקוב
 
מזכירות האולפנית:
 

טלפון: 04-6379996

פקס: 04-6271803

וואטסאפ: 058-3619408

דוא"ל: [email protected]

כתובת: דרך הבנים פינת המלאכה, פרדס חנה כרכור.